Hakkımızda

2014 Yılında HARUN DAĞ VE NURULLAH KARA ORTAKLIĞINDA 1000m2 deposuyla temelleri atılan şirketimiz şirket ortaklarının 15 yıllık bilgi ve tecrübelerini yanı sıra çözüm odaklı kurmuş oldukları inşaat malzemeleri firmasını kısa sürede büyüterek toplam mevcudu iki katına çıkarmış ürün sayısını genişleterek çözüm ortaklarıyla birlikte müşteri memnuniyetini yüksek tutarak müşteri portföyünü büyütmüş hizmet ve kaliteyi değer bilmiş bu anlayışıyla yakın zamanda büyüyerek Karadağ Yapı malzemeleri adını duyurtmuştur. Bilecik'te ve bölgesinde sektörün tamamına hizmet etmeye başlamış kazanımlarıyla adını Tüm Türkiye’de duyurmayı başarmıştır. Hırdavat ve Nalburiye sektöründe güven duyulan bir firma olmuştur. Bugün, yüzlerce marka, binlerce ürün grubunda on binlerce ürünle müşterilere hızlı, ilkeli, güvenli alışveriş hizmeti sunan yenilikçi bir marka olma hedefini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Türkiye ve Dünya’nın önde gelen ve en çok tercih edilen markalarını tek çatı altında toptan ve perakende satış imkanı sunan Karadağ yapı, müşterilerin istek ve taleplerine en üst düzeyde cevap vermek, ihtiyaçlarını çözecek en doğru ürüne yönlendirerek onlara katkı sağlamayı temel ilke edinmiştir. Bu temel ilke çerçevesine en kaliteli markaların bayilikleri ve yeni ürünlerine ek olarak, çözüm odaklı, müşteri beklentilerine uygun satış politikalarını büyüterek, geleceğe güvenle bakmaktadır.

Karadağ Yapı 2017 yılı faaliyetlerine ek olarak, ikinci şubesinin açılışını yapmış olduğu yeni Mağazasıyla Türkiye’nin her noktasına hızlı erişim kapasitesine arttırmak ve verimliliği sağlamak amacı ile sürekli kendini geliştiren dinamik yapısını ve istikrarlı üretim politikası ile müşterilerine maksimum katkı sağlamak için çalışmaktadır. Karadağ Yapı, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini iyi bilmektedir. Tecrübesiyle dün olduğu gibi bu günde müşterilerinin yanında olarak onların ihtiyaçlarını çözmek için dün olduğu gibi bu gün de istikrarla çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Kalite standartlarımızdan ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, farklı ihtiyaçları müşterilerimize sunmak ve sağlam adımlarla ilerlemektir. İnsana huzur veren, olumsuz iklim koşullarından etkilenmeyen, akıllı teknoloji ürünleri sayesinde bireyin yaşamını kolaylaştıran, doğal çevreye zarar vermeyen ve müşteri memnuniyeti temel alınan modern yapılar inşa etmektir.

Misyonumuz

Firmamız kuruluşundan bu yana yapı malzemeleri tedarikçisi olarak, profesyonel kadrosuyla müşterilerimize hizmet vermektedir. Kalite standartlarımızdan ödün vermeden müşterilerimizin isteklerine uygun, farklı ihtiyaçları yapı marketimizde bir araya getirmektir. Üretici firmaları ve farklı kaynakları yakından takip ederek, hızla değişen ve gelişen teknolojiye adapte olmak ve tüm yeniliklerden müşterilerimizi haberdar ederek gelişimimize katkı sağlamaktır.

Bize Ulaşın

Lütfen Telefonunuzu dik konuma getiriniz

Gönderiliyor...

Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Gönder